Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Panel Klienta
Panel Klienta

Dlaczego my?

Poznaj 5 powodów, dla których warto rozpocząć z nami współpracę!

Profesjonalna kadra

Nasza firma składa się z 4 zespołów księgowych, które tworzy blisko 70 wykwalifikowanych specjalistów! Najdłużej zatrudniony fachowiec w naszej kancelarii jest z nami niezmiennie od 2006 roku! Praca każdego zespołu jest koordynowana przez doświadczonego managera. Dbamy o jakość naszej obsługi. Z myślą o wynikach Twojej firmy regularnie uczestniczymy w szkoleniach, by doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, by zagwarantować Ci, że z nami zapłacisz zdecydowanie najniższy podatek na rynku!

 
Obrazek dekoracyjny przedstawiający dwie rozmawiające osoby
Obrazek dekoracyjny przedstawiający kalkulator i arkusz papieru

Doradztwo podatkowe

Poza kompleksowym pakietem usług księgowo-kadrowych zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem podatkowym. Z naszą pomocą przedsiębiorcy zaoszczędzili miliony złotych! Jesteśmy jedną z 650 Spółek Doradztwa Podatkowego w Polsce. Nasz zespół doradców podatkowych tworzy trójka wykwalifikowanych ekspertów, którzy w branży działają od 19 lat i przeanalizowali w tym czasie setki nieszablonowych przypadków, umiejętnie łącząc swoją wiedzę z doświadczeniem biznesowym. Specjalizujemy się w przekształceniach firm, zakładaniu spółek, nieruchomościach oraz wsparciu dla programistów (ulga IP BOX), dzięki której zamiast 19% możesz zapłacić tylko 5% podatku dochodowego!

Nie czekaj, otrzymaj spersonalizowaną wycenę!

Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy z naszą kancelarią podatkową, skontaktuj się z nami – wskaż interesujący Cię zakres naszych usług, wypełnij nasz kalkulator usług księgowych i otrzymaj wycenę skrojoną na miarę!

Nowoczesne oprogramowanie i osobisty panel klienta

Pracujemy na nowoczesnych programach Enova365, które dają możliwość wprowadzania dokumentów do systemu przekazanych nam w formie elektronicznej. Współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do własnego Panelu Klienta, w którym możesz wystawiać swoje faktury sprzedaży, przeglądać bieżące wyniki finansowe, dostarczać dokumenty do biura a także realizować przelewy do ZUS i US jednym kliknięciem za pośrednictwem modułu szybkich płatności. Przekonaj się, jak wygodnie możesz połączyć zarządzanie pracą biura z obsługą finansów w swojej firmie!

Obrazek dekoracyjny przedstawiający panel logowania do panelu Klienta
Obrazek dekoracyjny przedstawiający splecione ręce

Doświadczenie i skala działania

W branży doradztwa podatkowego działamy od 2002 r. i w tym czasie otworzyliśmy cztery oddziały – w Warszawie, Poznaniu, Garwolinie oraz Lublinie – dzięki czemu zgromadziliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Działamy na szeroką skalę. W swojej codziennej pracy spotykamy bardzo różne problemy. Zdobyte przez lata doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że profesjonalna księgowość i doradztwo to branża, w której nieustannie poszerzana wiedza merytoryczna łączy się z ogromnym zaangażowaniem. Do każdego problemu Klienta podchodzimy indywidualnie, traktując go z taką samą powagą, jak własne. Twoje interesy są dla nas priorytetem, dlatego działamy na przepisach, a nie przekonaniach.

Wszystko w jednym miejscu! Księgowość + finanse + dotacje z urzędu pracy

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł połączyć zarządzanie biurem z obsługą finansów oraz dodatkowym wsparciem doświadczonych ekspertów? Kładziemy wszystkie ręce na pokład, aby zapewnić Ci kompleksowy pakiet usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu Ty zajmiesz się rozwojem biznesu, a my ogarniemy finanse! Przygotowaliśmy dla Twojej firmy pakiety:

  • usług księgowych na KPiR oraz KH,
  • usług kadrowo-płacowych,
  • profesjonalne doradztwo podatkowe,
  • wsparcie w przygotowaniu wniosków o dotacje,
  • kredyty pożyczki, leasingi.
Obrazek dekoracyjny przedstawiający podawanie dokumentów

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie

Radosław Uzdowski
2023-07-12
Szybka reakcja na zdane problemy. Rzetelna obsługa bieżąca.
Wojciech Winiarski
2023-07-12
Polecam współpracę, wszystko na czas, prawidłowo rozliczane, możliwość dostarczania dokumentów paczkomatem.
Wojciech Kajka
2023-06-28
Polecam....

Skontaktuj się z nami

Warszawa

ul. Cybernetyki 19b
02-677 Warszawa

biurowaw@anowak.com.pl +48 25 682 30 44 +48 501 375 533
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Poznań

ul. Półwiejska 17/23
61-885 Poznań

biuropoz@anowak.com.pl +48 25 682 30 46 +48 690 105 827
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Garwolin

ul. Mazowiecka 22,
08-400 Garwolin

biurogar@anowak.com.pl +48 25 786 30 21 +48 783 401 243
Skontaktuj się z doradcą

Lublin

ul. Nałęczowska 24,
20-701 Lublin

biurolub@anowak.com.pl +48 451 170 889
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą