Dlaczego My?

5 powodów, dla których warto rozpocząć z nami współpracę!

Chcesz otrzymać od nas ofertę?

Profesjonalne usługi księgowe

Profesjonalna kadra

Nasza firma składa się z 4 zespołów księgowych, które tworzy blisko 60 wykwalifikowanych specjalistów! Najdłużej zatrudniony fachowiec w naszej kancelarii jest z nami niezmiennie od 2006 roku! Praca każdego zespołu jest koordynowana przez doświadczonego menagera. Dbamy o jakość naszej obsługi. Z myślą o wynikach Twojej firmy regularnie uczestniczymy w szkoleniach, by doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, by zagwarantować Ci, że z nami zapłacisz zdecydowanie najniższy podatek na rynku!

kancelaria podatkowa andrzej nowak
biuro rachunkowe

Doradztwo podatkowe

Poza kompleksowym pakietem usług księgowo-kadrowych zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem podatkowym. Z naszą pomocą przedsiębiorcy zaoszczędzili miliony złotych! Jesteśmy jedną z 650 Spółek Doradztwa Podatkowego w Polsce. Nasz zespół doradców podatkowych tworzy trójka wykwalifikowanych ekspertów, którzy w branży działają od 19 lat i przeanalizowali w tym czasie setki nieszablonowych przypadków, umiejętnie łącząc swoją wiedzę z doświadczeniem biznesowym. Specjalizujemy się w przekształceniach firm, zakładaniu spółek, nieruchomościach oraz wsparciu dla programistów (ulga IP BOX), dzięki której zamiast 19% możesz zapłacić tylko 5% podatku dochodowego!

Nowoczesne oprogramowanie i osobisty panel klienta

Pracujemy na nowoczesnych programach Enova365, które dają możliwość wprowadzania dokumentów do systemu przekazanych nam w formie elektronicznej. Współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do własnego Panelu Klienta, w którym możesz wystawiać swoje faktury sprzedaży, przeglądać bieżące wyniki finansowe, dostarczać dokumenty do biura a także realizować przelewy do ZUS i US jednym kliknięciem za pośrednictwem modułu szybkich płatności. Przekonaj się, jak wygodnie możesz połączyć zarządzanie pracą biura z obsługą finansów w swojej firmie!

kancelaria podatkowa andrzej nowak
kancelaria podatkowa andrzej nowak

Doświadczenie i skala działania

W branży doradztwa podatkowego działamy od 2002 r. i w tym czasie otworzyliśmy trzy oddziały – w Warszawie, Poznaniu oraz Garwolinie – dzięki czemu zgromadziliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Działamy na szeroką skalę. W swojej codziennej pracy spotykamy bardzo różne problemy. Zdobyte przez lata doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że profesjonalna księgowość i doradztwo to branża, w której nieustannie poszerzana wiedza merytoryczna łączy się z ogromnym zaangażowaniem. Do każdego problemu Klienta podchodzimy indywidualnie, traktując go z taką samą powagą, jak własne. Twoje interesy są dla nas priorytetem, dlatego działamy na przepisach, a nie przekonaniach.

Wszystko w jednym miejscu! Księgowość + finanse + dotacje unijne

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł połączyć zarządzanie biurem z obsługą finansów oraz dodatkowym wsparciem doświadczonych ekspertów? Kładziemy wszystkie ręce na pokład, aby zapewnić Ci kompleksowy pakiet usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu Ty zajmiesz się rozwojem biznesu, a my ogarniemy finanse! Przygotowaliśmy dla Twojej firmy pakiety:

  • usług księgowych na KPiR oraz KH,
  • usług kadrowo-płacowych,
  • profesjonalne doradztwo podatkowe,
  • wsparcie w przygotowaniu wniosków o dotacje,
  • kredyty pożyczki, leasingi.
kancelaria podatkowa andrzej nowak

Formularz kontaktowy