Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Pon – Pt  9:00 – 17:00                 +48 538 116 064             biuro@anowak.com.pl

Panel Klienta
Panel Klienta

Nasz zespół

Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę!

Prezes

Andrzej Nowak

Właściciel Kancelarii Podatkowej Andrzej Nowak, a zarazem uznawany doradca podatkowy. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży usług księgowych i podatkowych, które powoduje, że jego wiedza jest wszechstronna. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem wyznaczając sobie kolejne cele i wyzwania. Zawód doradcy podatkowego pozwala mu wspomagać rozwój przedsiębiorców na polskim rynku, w szczególności w branży nieruchomości.

Dyrektor Operacyjny Kancelarii

Agnieszka Marks

Absolwentka studiów I stopnia na kierunku ekonomia w zakresie rynków pieniężnych i kapitałowych w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie; II stopnia na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania finansami w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie; studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania; studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada uprawnienia kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dyrektor Finansowy/Operacyjny z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w spółkach z branży mediowej, dystrybucyjnej oraz IT. Członek Rady Nadzorczej Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Doradca Podatkowy

Marcin Kołkowicz

Tematyką prawa podatkowego zajmuje się od 2012 roku. W swojej karierze zawodowej zajmował się zarówno zagadnieniami dotyczącymi podatków bezpośrednich, jak i pośrednich, ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT.

Radca Prawny

Dorota Maksimiuk

Radca prawny z doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych, w trakcie zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Gdańskim oraz Prawo Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada uprawnienia samodzielnej księgowej zdobyte w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Z determinacją podchodzi do powierzonych zadań, dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Sumienna, odpowiedzialna, dbająca o pozytywny wizerunek firmy. 

Doradca Podatkowy

Jan Pietrzak

Doktor nauk prawnych, doradca podatkowy i radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze podatkowej przedsiębiorców. Moim priorytetem jest zapewnienie bezpiecznego, skutecznego i najlepszego z możliwych rozwiązania w umówionym terminie. Zadowolenie Klienta z mojej pomocy jest dla mnie źródłem satysfakcji i motywacją do coraz lepszej pracy.

Główna Księgowa

Monika Paterek

Z wieloletnim doświadczeniem w księgowości i finansach, stawia na wsparcie merytoryczne dla zespołów, mając na celu wzmacnianie pewności siebie i rozwój umiejętności każdego członka. Jej pasja do nauki i ciągłe doskonalenie są kluczem do dostarczania nie tylko praktycznej pomocy, ale również inspiracji do dalszego rozwoju. Jest nieocenionym wsparciem w rozwiązywaniu problemów. Poza profesjonalnymi zainteresowaniami, znajduje ukojenie w jazzie i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, co pomaga jej zachować psychiczną równowagę.

Koordynator Zespołu Sprzedaży i Marketingu

Agnieszka Sroczyńska

Jako koordynator zespołu sprzedaży i marketingu, zapewnia wszechstronne wsparcie w zakresie strategii biznesowych. Pomaga przedsiębiorcom w rejestracji działalności gospodarczych oraz otwieraniu spółek. Chętnie odpowiada na pytania i doradza, jak korzystnie prowadzić biznes. Dzięki współpracy z nią, możesz by pewien, że każda sprawa biznesowa zostanie załatwiona od ręki, kompleksowo i na najwyższym poziomie. 

Doradca Biznesowy

Damian Nieścioruk

Pomaga przedsiębiorcom w realizacji ich celów biznesowych. Jego specjalność to pomaganie w zakładaniu różnych działalności, takich jak spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, prostych spółek akcyjnych i jednoosobowych działalności gospodarczych. Jego rola polega na zapewnieniu kompleksowego wsparcia na każdym etapie tworzenia i rozwijania firmy. Pomaga klientom wybrać najlepszą formę opodatkowania, aby obniżyć koszty podatkowe i osiągnąć lepszą sytuację finansową.

Doradca Biznesowy

Kinga Wasikowska

Doradca biznesowy – wsparcie przy zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, Prostych Spółek Akcyjnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, pomaga w wybraniu najlepszej formy opodatkowania.

Specjalista ds. Marketingu

Emil Sadowy

Dba o spójną komunikację wartości oraz promocję spółki. Dzięki kreatywności oraz wiedzy z zakresu strategii marketingowej, tworzy projekty które są nie tylko atrakcyjnie wizualne, ale także skutecznie wspierają cele biznesowe.

Koordynator Procesów Wewnętrznych

Barbara Trzaska

Odpowiada za tworzenie i nadzorowanie procesów wewnętrznych firmy oraz zarządzanie i nadzorowanie pracą działu administracji.

Informatyk Wewnętrzny

Tomasz Miętus

Odpowiada za monitorowanie i aktualizowanie sieci, oprogramowania oraz sprzętu, aby zapewnić sprawną pracę w naszych oddziałach. Klienci mogą zwrócić się do niego z potrzebą pomocy w obsłudze Panelu Klienta. Stale śledzi trendy i technologie w dziedzinie informatyki.

Pracownik Działu Administracji

Martyna Mróz

Zawsze gotowa, by wspierać zespół, zarządzać harmonogramami i zapewniać, że wszystkie ważne szczegóły są na swoim miejscu. Jej umiejętność zarządzania czasem i zdolności komunikacyjne są kluczem do naszego sukcesu. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy.

Pracownik Działu Administracji

Sandra Wieczorek

Skupiona i dokładna, jest kluczową osobą w zarządzaniu dokumentacją naszego biura. Jej umiejętność utrzymania porządku w dokumentach i zmysł do szczegółów znacząco przyczyniają się do naszej efektywności. Jej profesjonalizm i zdolności komunikacyjne sprawiają, że jest niezastąpiona w naszym zespole.

Księgowa

Dominika Żak

Księgowa Ksiąg Handlowych, posiadająca 7-letnie doświadczenie w księgowości. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez zdobywanie wiedzy.

Dba o terminowe rozliczenia i odpowiada za kontakt z Urzędem Skarbowym, wpierając przy tym Klientów w wielu obszarach biznesowych i podatkowych.

Foto Managerki Zespołu Księgowego WAW2 do zakładki "Nasz Zespół".

Manager Zespołu Księgowego

Barbara Konofalska-Tomczyk

Manager Zespołu Księgowego z 20 letnim doświadczeniem w księgowości, a od 12 lat na stanowisku Managera.

Kocha pracę z ludźmi. Kieruje się zasadą „Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów…”

Księgowy

Radosław Dobrski

Pracuje w księgowości od 12 lat, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.

Aktualnie rozlicza firmy na uproszczonej, jak i na pełnej księgowości.

Lubią go zarówno Klienci, jak i Współpracownicy. Dba o dobry kontakt z Klientem jednocześnie wspierając go swoją wiedzą merytoryczną.

Odpowiada za prawidłowość rozliczeń księgowych, kontakt z urzędami.

Księgowa

Weronika Hajczuk

Księgowa Ksiąg Handlowych – od 18 lat pracuje w księgowości, ciągle zdobywając nowe doświadczenie, aktualnie specjalizuje się w rozliczeniach pełnej księgowości.

Dba o terminowe rozliczenia z Urzędami, jednocześnie wspierając swoich Klientów przy prowadzeniu firmy od strony dokumentacji księgowej.

Cechuje ją duże zaangażowanie i sumienność, którymi kieruje się wobec swoich Klientów i Współpracowników.

Manager Zespołu Księgowego

Beata Zelga

Manager od 9 lat. Absolwentka  Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Rachunkowość i Finanse.  Odpowiedzialna za pracę i rozwój Zespołu, wdrażanie nowych Księgowych oraz organizacje Oddziału w Poznaniu.

Księgowa

Alicja Bakulin

Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, zajmuje się prowadzeniem Ksiąg Rachunkowych oraz Książek Przychodów i Rozchodów.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe ułatwia jej poruszanie się w skomplikowanym prawie podatkowym i w pracy pod presją nieprzekraczalnych terminów.

Profesjonalizm a także uśmiech i pozytywne nastawienie do świata przyczyniają się do budowania długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i współpracy.

Miłośniczka podróży i muzyki na żywo.

Księgowa

Anna Balcerzak

Księgowa z 9 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rozliczeniach spółek kapitałowych. Związana z kancelaria podatkowa od 2021 roku.

Księgowy

Marcin Kobuszyński

Księgowy z blisko 8 letnim doświadczeniem. Charakteryzuje się nie tylko bogatą wiedzą z dziedziny podatków, ale także gotowością do pomocy wszystkim klientom. Cechuje go konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Specjalizuje się w rozliczaniu jednoosobowych działalności gospodarczych. 

Księgowa

Iga Mroczek

Posiada umiejętność cierpliwego tłumaczenia klientom najbardziej zawiłych kwestii podatkowych i księgowych, szczególnie na początkowym etapie prowadzenia firmy. Zajmuje się rozliczaniem klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, wspierając zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i tych działających na rynku od wielu lat. Ceni swoją pracę nie tylko ze względu na miłość do liczb, ale również za harmonijny balans między wykonywaniem indywidualnych zadań a kontaktem z klientami.

Wolny czas spędza na świeżym powietrzu, oddając się pasjom takim jak podróże i jazda na rolkach.

Księgowa

Aleksandra Schmidt

Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości. W swojej pracy lubi nowe wyzwania oraz dążenie do wyznaczonych celów. Jest cierpliwa i lubi pracę z klientem. W wolnym czasie lubi czytać reportaże, gotować oraz śpiewać.

Księgowa

Paulina Magdziarz

W księgowości pracuję od ok. 10 lat. Stara się działać z pasją i cały czas się rozwijać. Skończyła Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu oraz kursy w Stowarzyszeniu Księgowych. W wolnym czasie lubi grać w szachy, czytać książki – horrory, oglądać filmy, pływać oraz podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Jej pasją jest motoryzacja, wraz ze znajomymi bierze udział w zlotach samochodowych oraz również je organizuje. 

Księgowa

Natalia Rutkowska

Absolwentka wydziału finansów i rachunkowości na UMCS w Lublinie. Księgowością zajmuje się od 2019 roku. Specjalizuje się rozliczaniem jednoosobowych działalności gospodarczych. W pracy ceni sobie dokładność i zaangażowanie.

Lider Zespołu Kadrowego

Danuta Skwarek

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, w tym 10 lat w obszarze kadrowo-płacowym.

Odpowiedzialna za kompleksową obsługę  kadrowo-płacową Klientów spółki .

Wspiera merytorycznie i organizacyjnie zgrany zespół specjalistów kadrowych.

Starsza Kadrowa

Elżbieta Kasprzak

Absolwentka Wydziału Administracji w WSGE. Z kadrami i płacami jest związana od 2002 roku. Swoje umiejętności rozwijała, analizując skomplikowane przypadki  od 3 lat związana z Kancelarią Podatkową Andrzeja Nowaka.

Księgowa

Agata Kalbarczyk

Absolwentka finansów i rachunkowości Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Pracuje na stanowisku Księgowej w Dziale Księgowości, gdzie prowadzi głównie pełną księgowość. W pracy zaangażowana, pomocna i zorganizowana.

Lider Zespołu Księgowego

Monika Włodarczyk

Absolwentka SGGW w Warszawie na kierunku ekonomia. Z Kancelarią związana od 2021 roku.

W 2023 roku uzyskała kwalifikacje specjalisty ds. rachunkowości według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

W pracy stawia na jakość i ciągły rozwój.

Księgowa

Kinga Mikusek

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Finanse i rachunkowość, a obecnie rozwija swoje umiejętności na studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie (specjalizacja Rachunkowość i finanse w zarządzaniu). Związana z Kancelarią od 2020 roku, w pracy cechuje ją dobra organizacja oraz skrupulatność.

Księgowy

Michał Baran

Absolwent studiów I stopnia na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na Uniwersytecie Warszawskim; II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od momentu dołączenia do kancelarii w 2018 roku, nieustanie pracuje na uznanie swoich współpracowników i klientów. Jego pracowitość i dokładność w wykonywaniu obowiązków sprawiają, że praca z nim jest niezwykle efektywna.

Księgowa

Małgorzata Matyka

Absolwentka studiów II stopnia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Doświadczony praktyk z wieloletnim stażem w księgowości, w kadrach i płacach oraz ZUS,  z czego ponad 15 lat w Kancelarii Podatkowej Andrzej Nowak.

W pracy stawia na jakość i nieustannie dąży do perfekcji.

Księgowa

Kamila Makulec

Absolwentka studiów I stopnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł magistra na kierunku finanse i rachunkowość uzyskała na UMCS w Lublinie. Aktywnie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Przy obsłudze księgowej owocują jej umiejętności matematyczne. W pracy stawia na jakość i zaangażowanie.

Księgowa

Monika Michalec

Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie podatkowo – rachunkowym oraz kurs Samodzielnej Księgowej. Doświadczona specjalistka w zakresie uproszczonej księgowości, zajmująca się obsługą firm z wielu różnych branż, odpowiadając nie tylko za podatki klientów, ale też kadry i płace ich firm.