Full 2
Wnioski o dotacje
Jak przebiega przygotowanie wniosku o dofinansowane unijne przy wsparciu naszego biura?
Full 2

Chcesz otrzymać od nas ofertę?

Przygotowywanie wniosków o dotacje unijne

Nasze biuro rachunkowe znajdujące się w Warszawie, Poznaniu i Garwolinie zajmuje się kompleksowym wsparciem małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Oferta obejmuje pisanie wniosków o dotacje unijne przeznaczone na rozwój już działającego przedsiębiorstwa, jak i na potrzeby rozpoczęcia nowej działalności gospodarczej. Dysponujemy dużym doświadczeniem w pisaniu wniosków unijnych i wiedzą z zakresu aktualnych programów, w ramach których możliwe jest uzyskanie wsparcia z funduszy UE. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru programu stwarzającego maksymalne szanse na powodzenie Państwa wniosku oraz wsparcie przy tworzeniu treści wniosku i gromadzeniu niezbędnej dokumentacji.

Jak przebiega przygotowanie wniosku o dofinansowane unijne przy wsparciu naszego biura?

Przygotowanie do napisania wniosku o dofinansowanie unijne rozpoczynamy od rozpoznania aktualnych potrzeb klienta, zarówno pod kątem planowanych inwestycji, jak i rozwoju zasobów ludzkich. Następnie staramy się dopasować odpowiedni program unijny, w ramach którego możliwe będzie uzyskanie dofinansowania na dany cel. Po wyłonieniu programów, co do których istnieją największe szanse na uzyskanie dofinansowania, przedstawiamy możliwe opcje klientowi, służąc wsparciem doradczym podczas podejmowania decyzji. Po wybraniu programu przystępujemy do pisania wniosku o dotację unijną. Dobrze przygotowany wniosek to gwarancja sukcesu podczas procesu oceny i akceptacji wniosków przez instytucję wdrażającą program unijny. Dlatego pisanie wniosków o dotacje unijne odbywa się zawsze przy ścisłej współpracy z klientem. Nasze grono doświadczonych specjalistów nie tylko pomoże Państwu przygotować dobry wniosek, lecz także będzie służyć wsparciem podczas kompletowania niezbędnych dokumentów, które należy złożyć w trakcie procedury ubiegania się o środki unijne. Po akceptacji wniosku i podpisaniu umowy nasze biuro może służyć dalszym wsparciem na etapie realizacji projektu i jego rozliczenia (pisanie wniosków o płatności pośrednie i końcowe, sprawozdawczość).

Nasza oferta w zakresie pisania wniosków unijnych skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują dofinansowania do realizacji swoich planów inwestycyjnych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy dobór odpowiedniego programu unijnego, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom inwestycyjnym. Przy pisaniu wniosków o dotacje unijne dokładamy wszelkich starań, aby procedura ubiegania się o dofinansowanie przebiegała bez problemów. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja, że wniosek będzie spełniał wymogi formalne i merytoryczne. Służymy wsparciem doradczym na każdym etapie związanym z realizacją projektu unijnego.