Full 2
Przedstaw nam swój pomysł na biznes!
Znajdziemy dla niego najlepsze źródło wsparcia z programów UE!
Full 2

Potrzebuję wsparcia w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie

Wnioski o dotacje unijne

Masz pomysł na firmę? A może właśnie chcesz wdrożyć innowacje w przedsiębiorstwie?

Wierzymy, że każdy może osiągnąć więcej, dlatego chcemy zapewnić Ci niezbędne wsparcie w zakresie uzyskania środków finansowych, które pomogą Ci się zbliżyć do realizacji przedsięwziętych celów biznesowych. Naszą ofertę pisania wniosków o dotacje z UE kierujemy do przedsiębiorców, którzy potrzebują dofinansowania swoich planów inwestycyjnych. Wybierzemy odpowiedni program i skompletujemy dokumenty, a przyznane środki będziesz mógł przeznaczyć na rozwój już działającego przedsiębiorstwa lub rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej.

Chcę skorzystać z programu UE!

Uzyskanie środków z funduszy unijnych krok po kroku

  1. Przygotowanie do napisania wniosku o dofinansowanie unijne rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i oczekiwań pod kątem planowanych inwestycji oraz rozwoju zasobów ludzkich.
  2. Następnie staramy się wybrać taki program, którego osi priorytetowe najlepiej wpisują się w Twój biznesplan, co zagwarantuje nam uzyskanie dofinansowania.
  3. W kolejnym kroku przedstawimy Ci możliwe opcje. Doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań i zaplanujemy kolejne etapy działania.
  4. Po wyborze programu przystępujemy do pisania wniosku o dotację unijną. Dobrze przygotowany wniosek to gwarancja sukcesu podczas procesu oceny i akceptacji wniosków przez instytucję wdrażającą program unijny. Pisanie wniosków o dotacje unijne odbywa się zawsze przy ścisłej współpracy z Klientem. Pomożemy Ci skompletować niezbędne dokumenty i będziemy pilnować terminów!
  5. Po akceptacji wniosku i podpisaniu umowy chętnie wesprzemy Cię w kolejnych etapach realizacji projektu i jego rozliczenia. Służymy pomocą, jeżeli chodzi o pisanie wniosków o płatności pośrednie, końcowe oraz sprawozdawczość.

Pisanie wniosków unijnych

Przez lata zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w zakresie pisania wniosków unijnych, poparte wiedzą na temat aktualnych projektów, dzięki którym wreszcie będziesz mógł rozwinąć skrzydła swojego biznesu! Ze swojej strony gwarantujemy Ci profesjonalne doradztwo w odnośnie wyboru programu, który zapewni Twojej firmie maksymalne szanse na alokację środków. Gwarantujemy, że przygotowany przez nas wniosek będzie spełniał wymogi formalne i merytoryczne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie związanym z realizacją projektu unijnego.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Formularz kontaktowy