Full 2
Chcesz rozwijać swoją firmę i szukasz wsparcia finansowego?
Skorzystaj z atrakcyjnej pożyczki BGK!
Full 2

Chcę powierzyć Wam moje finanse!

Prowadzenie działalności gospodarczej pod kątem finansowym nie jest łatwym zadaniem. Każdy przedsiębiorca na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną role w tym procesie odgrywają różnego rodzaju zapożyczenia. Jedną z możliwości, na którą możecie się zdecydować są atrakcyjne pożyczki z Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Jesteśmy tu, aby Wam pomóc – oferujemy naszą pomocną dłoń każdemu, kto rozważa złożenie tego typu wniosku. Przygotujemy dla Was wszystkie niezbędne dokumenty i z wyjątkową dokładnością zadbamy o każdy szczegół. Pamiętajcie, że pozyskane środki mogą odgrywać kluczową rolę podczas dalszego rozwoju Twojej firmy!

Dlaczego warto złożyć wniosek o pożyczkę z BGK?

Jak się okazuję, pożyczka BGK niesie za sobą mnóstwo korzyści, a co za tym idzie – przyciąga ona do siebie coraz więcej przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją firmę. Czym więc charakteryzuje się ta atrakcyjna pożyczka i co należy przez to rozumieć?

Pożyczkę BGK wyróżnia przede wszystkim:

Brak wkładu własnego – jako kredytobiorca nie musisz mieć odłożonego kapitału na start. Dzięki temu początek Twojej działalności przebiegnie zdecydowanie szybciej i łatwiej.

Atrakcyjne oprocentowania od 0,15% – niski koszt kredytu, który idealnie nadaje się na rozpoczęcie nowej działalności, jak i jej późniejszy rozwój.

Możliwość karencji w spłacie – szczególnie korzystna dla kredytobiorców z zawiłą sytuacja finansową, pozwala na odłożenie w czasie spłacenia części zadłużenia.

Decyzja o otrzymaniu pożyczki w ciągu 30 dni od złożenia dokumentów – krótki proces decyzyjny, szczególnie korzystny dla przedsiębiorcy, któremu zależy na jak najszybszym otrzymaniu pożyczki.

Jak mogliśmy przeczytać powyżej, wybór pożyczki z BGK może okazać się świetnym rozwiązaniem. Wszystkie te zalety skutecznie zachęcają wielu przedsiębiorców do złożenia potrzebnego wniosku. Rozumiemy jednak, że nie każdy odnajduje się dobrze w temacie pożyczek, a dla niektórych jest to wręcz jak czarna magia. Jako profesjonaliści w tej dziedzinie chętne Wam z tym pomożemy i zadbamy o Twój wniosek jak nikt inny!

Chcę skorzystać z pomocy doradcy!

Pożyczki BGK z Kancelarią Podatkową Andrzej Nowak Sp. Z o.o.

Jako firma już od długiego czasu zajmujemy się wnioskami o pożyczki z BGK. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu wszystkie prowadzone przez nas działania przebiegają sprawnie, profesjonalnie i w pełnej zrozumienia atmosferze! Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie klienta, z którym dokładnie konsultujemy wszystkie podejmowanie podczas przebiegania współpracy kroki. Jak już wspomnieliśmy, zadbamy o komplet dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o pożyczkę i będziemy Wam towarzyszyć podczas całego tego procesu służąc pomocą i dobrą radą. Zapewniamy też, że zaoszczędzimy Wam zbędnej i przeważnie nielubianej papierowej roboty, a te konieczne do wypełnienia formalności będą dla Was bardziej zrozumiałe, a co za tym idzie – przyjemniejsze!

Nie czekaj – zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z nami już teraz!

Formularz kontaktowy