Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Pon – Pt  9:00 – 17:00                 +48 538 116 064             biuro@anowak.com.pl

Panel Klienta
Panel Klienta

Kadry i płace

Obrazek dekoracyjny przedstawiający salę konferencyjną

Kompleksowe usługi kadrowo-płacowe

Zarządzanie sprawami kadrowymi to niezbędny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Jednak w wielu firmach brakuje czasu, zasobów oraz wiedzy na temat kadr i płac. Na szczęście dzisiaj możliwe jest zlecenie ich specjalistom z zewnątrz, którzy oferują nowoczesne, kompleksowe usługi kadrowe w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Garwolinie. Jest dość duża swoboda w szukaniu ofert, ponieważ większość usług kadrowych, takich jak listy płac, księgowanie czy rozliczanie PIT-11 z powodzeniem można zlecać zdalnie. Dlatego, jeśli szukasz zaufanego biura świadczącego usługi kadr i płac – zapraszamy do współpracy z kancelarią Andrzej Nowak.

Kompleksowe usługi kadrowe – Warszawa, Poznań, Lublin, Garwolin

Zakres usług kadrowych zależy głównie od tego, jak duże jest przedsiębiorstwo. Ale nawet mniejsze firmy, które zatrudniają kilku pracowników, stoją przed wyzwaniem zorganizowania działu kadr i płac. Obecnie niekoniecznie musi to być dział wewnętrzny – warto pomyśleć o outsourcingu kadr i płac.

 

Jest to jedna z kompleksowych usług oferowanych przez kancelarię podatkową Andrzej Nowak. Od lat wspieramy polskich przedsiębiorców w żmudnych czynnościach związanych z zarządzaniem danymi osobowymi pracowników, ich wynagrodzeniami, ubezpieczeniami, zwolnieniami lekarskimi i wieloma innymi. Trudność z nimi związana polega nie tylko na wielu formalnościach, jakich trzeba dopełnić przed instytucjami typu ZUS czy US, ale też ochronie wrażliwych danych. Jako wyspecjalizowana kancelaria wdrażamy najlepsze metody zarządzania, które gwarantują poufność oraz maksymalny poziom dyskrecji i bezpieczeństwa. A to wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. To, jak wiadomo, zmienia się często, a śledzenie tych zmian jest stresujące i wymagające. Korzystając z naszych usług kadrowych nie musisz się tym dłużej martwić – wszystkim zajmiemy się w Twoim imieniu.

Zostaw kontakt do siebie.

Odezwe się najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy czy i jak możemy Ci pomóc?

Kadry i płace – usługi, które świadczymy

Nasza oferta dotycząca kadr i płac jest elastyczna, co oznacza, że dopasowujemy ją indywidualnie do potrzeb klienta i charakteru jego przedsiębiorstwa. Tak samo wyceniamy nasze usługi, więc płacisz dokładnie za to, z czego korzystasz.

Jeśli chodzi o to, z kim współpracujemy, to usługi kadry i płace adresujemy do przedsiębiorców zatrudniających pracowników na podstawie wszystkich rodzajów umów – o pracę, zlecenie, o dzieło. Obejmują one:

  • ustalanie prawa do korzystania ze świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz do uprawnień pracowniczych,
  • zarządzania procesem naliczania list płac,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • kompleksowej obsłudze związanej z administracją personalną,
  • rozliczaniem czasu pracy i delegacji krajowych oraz zagranicznych,
  • przygotowywaniem i rozliczaniem PIT-11 oraz pozostałych.
 

Zdejmujemy z Twoich barków uciążliwy obowiązek, jakim bez wątpienia są kadry i płace. W małych firmach i dużych przedsiębiorstwach – dzięki outsourcingowi kadr i płac możliwe jest wydajniejsze pracowanie, poprawa efektywności, oszczędność czasu i pewność, że wszystkie formalności są prowadzone zgodnie z literą prawa.

Współpraca z kancelarią podatkową Andrzej Nowak – kadry i płace

Potrzebna Ci większa kontrola nad listą płac? Księgowanie faktur zajmuje Ci długie godziny? Czujesz, że toniesz w gąszczu obowiązków, a kadry i płace są jednym z nich?

 

Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie outsourcingu kadr i płac. Oferujemy profesjonalne usługi kadrowe w Warszawie i innych polskich miastach. Specjalizujemy się w prawie pracy, prawie podatkowym, prawie cywilnym i ubezpieczeniach społecznych. W znacznym stopniu odciążamy firmy, zapewniając im większą kontrolę nad prowadzeniem spraw pracowniczych.

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie

Maciek Paszyński
2024-05-06
Serdecznie polecam Kancelarię Podatkową Andrzej Nowak Sp. z o.o. wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych i rzetelnych usług doradztwa podatkowego. Jestem przekonany, że każdy klient znajdzie tutaj odpowiednie wsparcie i ekspercką pomoc.
Marek Oklesinski
2024-01-26
18 lat temu Pan Andrzej Nowak, jako drobny przedsiebiorca podjął się prowadzenia mojej działalnosci, mimo, ze inni ksiegowi w mieście odmòwili twierdzac, ze ich sytuacja nie wymaga tego by tego się podjąć. Juz wtedy był to dla mnie sygnał , ze Pan Andrzej to ambitna osoba, godna zaufania. Stworzył od podstaw duzą firmę działającą w kilku polskich miastach i odnosi sukcesy.Czas pokazał , ze się nie myliłem. Pełen profesjonalizm, przyjazne podejście do klienta i troska o wspòlny sukces. Nie zakładam bym w przyszłosci korzystał z usług innej kancelarii.
Bogdan Świesiulski
2024-01-03
Jak najbardziej jestem zadowolony z współpracy z Panią Natalią. W razie pytań z mojej strony wszystko szybko wytłumaczone i potwierdzone źródłami. Zdecydowanie polecam.
Andrzej Blazejczyk
2023-12-15
Polecam Kancelarię jako bardzo dobrego partnera do współpracy
Michal Makulec
2023-12-15
Polecam 👍
Andrzej Wysokiński
2023-12-13
Że współpracy z panią Natalią( księgową) jestem bardzo zadowolony. Polecam kancelarię
Adam Nalewalski
2023-12-12
Profesjonalizm w każdym calu. Miła i kompetentna obsługa. Żadnych problemów.

Skontaktuj się z nami

Warszawa

ul. Cybernetyki 19b
02-677 Warszawa

biurowaw@anowak.com.pl +48 25 682 30 44 +48 501 375 533
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Poznań

ul. Półwiejska 17/23
61-885 Poznań

biuropoz@anowak.com.pl +48 25 682 30 46 +48 690 105 827
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Garwolin

ul. Mazowiecka 22,
08-400 Garwolin

biurogar@anowak.com.pl +48 25 786 30 21 +48 783 401 243
Skontaktuj się z doradcą

Lublin

ul. Nałęczowska 24,
20-701 Lublin

biurolub@anowak.com.pl +48 451 170 889
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą