Dlaczego warto pracować w Kancelarii Podatkowej Andrzej Nowak Sp z o.o.?

Najważniejszym ogniwem firmy są pracownicy i atmosfera, którą wspólnie tworzymy. Rozwijamy nasze produkty i usługi w oparciu o doświadczenie wykształconej i nowocześnie zarządzanej kadry.
Osoby stawiające pierwsze kroki w zawodzie mogą liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników, co pozwala w krótkim czasie zdobyć wiedzę i umiejętności.

Szukasz pracy? Wyślij do nas swoje CV!

Co zyskujesz?

praca w prężnie rozwijającej się firmie

pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o wysokich standardach

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowa o współpracy – do ustalenia

elastyczne godziny pracy

możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w księgowości

przyjazną atmosferę pracy

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

atrakcyjny system wynagrodzeń

ciekawe i rozwijające wyzwania zawodowe

wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia

prywatną opieka medyczna

prywatna opieka medyczna

Aktualne oferty pracy

Księgowa KPIR w Kancelarii Podatkowej POZNAŃ

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych;
  • obsługa klientów uproszczonej księgowości (KPiR, ryczałt)– bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa;
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o wysokich standardach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w księgowości,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • ciekawe i rozwijające wyzwania zawodowe,
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia,
  • prywatną opiekę medyczną.

Oczekiwania od Kandydata

  • doświadczenie w pracy na uproszczonej księgowości min. pół roku,
  • wiedza w stosowaniu przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
  • dokładność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • chęć pogłębiania wiedzy.
  • znajomość pakietu Office, Excel,
  • zaangażowanie w pracę i wykonywane obowiązki,
  • pozytywne podejście do pracy i nowych wyzwań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez KPAN Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Pracownik działu sprzedaży w Kancelarii Podatkowej POZNAŃ

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami,
  • Przedstawianie oferty Kancelarii,
  • Umawianie i przeprowadzania spotkań z Klientami,
  • Przygotowywanie i podpisywanie umów współpracy,
  • Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowa o współpracy – do ustalenia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + wynagrodzenie prowizyjne,

  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • łatwość nawiązywania kontaktów