O nas

Sprawdź 5 powodów dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę!

Chcesz otrzymać od nas ofertę?

kancelaria podatkowa o nas

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o. (wcześniej jako działalność indywidualna) od 2002 roku dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszego biura rachunkowego.

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Jednakże, niezależnie od wielkości firmy, zawsze dokładamy starań nie tylko aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również aby doradzić i zaproponować korzystne dla klienta rozwiązania.

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż zdecydowana większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc wiele razy w ciągu roku w różnych kursach i szkoleniach oraz mając dostęp do fachowych wydawnictw, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Nasi klienci regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa, a także o możliwościach uzyskania dotacji lub innych form pomocy publicznej.

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Biuro księgowe w Warszawie, Poznaniu i Garwolinie

Nasz zespół aktualnie liczy około 60 osób. Są to głównie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm jak również w zakresie pozyskiwania dotacji oraz doradztwie finansowym.

Właściciel firmy posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego potwierdzone zaświadczeniem o wpisie na listę doradców podatkowych nr 10874, jak również  świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 26849/01. Jako Doradca Podatkowy wielokrotnie uczestniczył także w projektach związanych z przekształceniami firm, projektach z zakresu nieruchomości oraz doboru optymalnej struktury działalności. Potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić zawiłości prawa podatkowego.

kancelaria podatkowa

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe. Posiadamy także sprawdzone oprogramowanie do wymiany danych pomiędzy naszym biurem, a systemami sprzedażowo-magazynowymi naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie skonfigurować wymianę danych z niemal wszystkimi tego typu programami dostępnymi na rynku. Wymiana danych pozwala uniknąć ponownego, ręcznego wprowadzania danych, a zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na doradztwo i rozmowę z klientem.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywania czynności doradztwa podatkowego o wartości sumy ubezpieczeniowej 1.000.000 złotych. 

Mamy nadzieję, iż podobnie jak my, rozumieją Państwo, iż w kwestii rozliczeń finansowych z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych najwyższa staranność i rzetelność jest konieczna.

Dlatego zapraszamy do wizyty w naszym biurze w celu omówienia Państwa potrzeb przy pysznej kawie.