Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Pon – Pt  9:00 – 17:00                 +48 538 116 064             biuro@anowak.com.pl

Panel Klienta
Panel Klienta

O nas

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak - Twój partner w skomplikowanym świecie podatków!

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o. (wcześniej jako działalność indywidualna) od 2002 roku dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszego biura rachunkowego.

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Jednakże, niezależnie od wielkości firmy, zawsze dokładamy starań nie tylko aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również aby doradzić i zaproponować korzystne dla klienta rozwiązania.

Zdjęcie przedstawiające doradców podatkowych siedzących przy biurku

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż zdecydowana większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc wiele razy w ciągu roku w różnych kursach i szkoleniach oraz mając dostęp do fachowych wydawnictw, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Nasi klienci regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa, a także o możliwościach uzyskania dotacji lub innych form pomocy publicznej.

Zostaw kontakt do siebie.

Odezwe się najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy czy i jak możemy Ci pomóc?

Biuro rachunkowe w Warszawie, Poznaniu, Garwolinie i Lublinie

Nasz zespół aktualnie liczy około 70 osób. Są to głównie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm jak również w zakresie pozyskiwania dotacji oraz doradztwie finansowym.

Właściciel firmy posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego potwierdzone zaświadczeniem o wpisie na listę doradców podatkowych nr 10874, jak również świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 26849/01. Jako Doradca Podatkowy wielokrotnie uczestniczył także w projektach związanych z przekształceniami firm, projektach z zakresu nieruchomości oraz doboru optymalnej struktury działalności. Potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić zawiłości prawa podatkowego.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe. Posiadamy także sprawdzone oprogramowanie do wymiany danych pomiędzy naszym biurem, a systemami sprzedażowo-magazynowymi naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie skonfigurować wymianę danych z niemal wszystkimi tego typu programami dostępnymi na rynku. Wymiana danych pozwala uniknąć ponownego, ręcznego wprowadzania danych, a zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na doradztwo i rozmowę z klientem.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywania czynności doradztwa podatkowego o wartości sumy ubezpieczeniowej 1.000.000 złotych.

Mamy nadzieję, iż podobnie jak my, rozumieją Państwo, iż w kwestii rozliczeń finansowych z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych najwyższa staranność i rzetelność jest konieczna.
Dlatego zapraszamy do wizyty w naszym biurze w celu omówienia Państwa potrzeb przy pysznej kawie.

Obrazek przedstawiający telefon z otwartym ekranem logowania do panelu klienta Anowak

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie

Maciek Paszyński
2024-05-06
Serdecznie polecam Kancelarię Podatkową Andrzej Nowak Sp. z o.o. wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych i rzetelnych usług doradztwa podatkowego. Jestem przekonany, że każdy klient znajdzie tutaj odpowiednie wsparcie i ekspercką pomoc.
Marek Oklesinski
2024-01-26
18 lat temu Pan Andrzej Nowak, jako drobny przedsiebiorca podjął się prowadzenia mojej działalnosci, mimo, ze inni ksiegowi w mieście odmòwili twierdzac, ze ich sytuacja nie wymaga tego by tego się podjąć. Juz wtedy był to dla mnie sygnał , ze Pan Andrzej to ambitna osoba, godna zaufania. Stworzył od podstaw duzą firmę działającą w kilku polskich miastach i odnosi sukcesy.Czas pokazał , ze się nie myliłem. Pełen profesjonalizm, przyjazne podejście do klienta i troska o wspòlny sukces. Nie zakładam bym w przyszłosci korzystał z usług innej kancelarii.
Bogdan Świesiulski
2024-01-03
Jak najbardziej jestem zadowolony z współpracy z Panią Natalią. W razie pytań z mojej strony wszystko szybko wytłumaczone i potwierdzone źródłami. Zdecydowanie polecam.
Andrzej Blazejczyk
2023-12-15
Polecam Kancelarię jako bardzo dobrego partnera do współpracy
Michal Makulec
2023-12-15
Polecam 👍
Andrzej Wysokiński
2023-12-13
Że współpracy z panią Natalią( księgową) jestem bardzo zadowolony. Polecam kancelarię
Adam Nalewalski
2023-12-12
Profesjonalizm w każdym calu. Miła i kompetentna obsługa. Żadnych problemów.

Skontaktuj się z nami

Warszawa

ul. Cybernetyki 19b
02-677 Warszawa

biurowaw@anowak.com.pl +48 25 682 30 44 +48 501 375 533
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Poznań

ul. Półwiejska 17/23
61-885 Poznań

biuropoz@anowak.com.pl +48 25 682 30 46 +48 690 105 827
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Garwolin

ul. Mazowiecka 22,
08-400 Garwolin

biurogar@anowak.com.pl +48 25 786 30 21 +48 783 401 243
Skontaktuj się z doradcą

Lublin

ul. Nałęczowska 24,
20-701 Lublin

biurolub@anowak.com.pl +48 451 170 889
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą