Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

Panel Klienta
Panel Klienta

O nas

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak - Twój partner w skomplikowanym świecie podatków!

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o. (wcześniej jako działalność indywidualna) od 2002 roku dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszego biura rachunkowego.

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Jednakże, niezależnie od wielkości firmy, zawsze dokładamy starań nie tylko aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również aby doradzić i zaproponować korzystne dla klienta rozwiązania.

Zdjęcie przedstawiające doradców podatkowych siedzących przy biurku

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż zdecydowana większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc wiele razy w ciągu roku w różnych kursach i szkoleniach oraz mając dostęp do fachowych wydawnictw, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Nasi klienci regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa, a także o możliwościach uzyskania dotacji lub innych form pomocy publicznej.

Nie czekaj, otrzymaj spersonalizowaną wycenę!

Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy z naszą kancelarią podatkową, skontaktuj się z nami – wskaż interesujący Cię zakres naszych usług, wypełnij nasz kalkulator usług księgowych i otrzymaj wycenę skrojoną na miarę!

Biuro rachunkowe w Warszawie, Poznaniu, Garwolinie i Lublinie

Nasz zespół aktualnie liczy około 70 osób. Są to głównie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm jak również w zakresie pozyskiwania dotacji oraz doradztwie finansowym.

Właściciel firmy posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego potwierdzone zaświadczeniem o wpisie na listę doradców podatkowych nr 10874, jak również świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 26849/01. Jako Doradca Podatkowy wielokrotnie uczestniczył także w projektach związanych z przekształceniami firm, projektach z zakresu nieruchomości oraz doboru optymalnej struktury działalności. Potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić zawiłości prawa podatkowego.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe. Posiadamy także sprawdzone oprogramowanie do wymiany danych pomiędzy naszym biurem, a systemami sprzedażowo-magazynowymi naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie skonfigurować wymianę danych z niemal wszystkimi tego typu programami dostępnymi na rynku. Wymiana danych pozwala uniknąć ponownego, ręcznego wprowadzania danych, a zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na doradztwo i rozmowę z klientem.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywania czynności doradztwa podatkowego o wartości sumy ubezpieczeniowej 1.000.000 złotych.

Mamy nadzieję, iż podobnie jak my, rozumieją Państwo, iż w kwestii rozliczeń finansowych z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych najwyższa staranność i rzetelność jest konieczna.
Dlatego zapraszamy do wizyty w naszym biurze w celu omówienia Państwa potrzeb przy pysznej kawie.

Obrazek przedstawiający telefon z otwartym ekranem logowania do panelu klienta Anowak

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie

Radosław Uzdowski
2023-07-12
Szybka reakcja na zdane problemy. Rzetelna obsługa bieżąca.
Wojciech Winiarski
2023-07-12
Polecam współpracę, wszystko na czas, prawidłowo rozliczane, możliwość dostarczania dokumentów paczkomatem.
Wojciech Kajka
2023-06-28
Polecam....

Skontaktuj się z nami

Warszawa

ul. Cybernetyki 19b
02-677 Warszawa

biurowaw@anowak.com.pl +48 25 682 30 44 +48 501 375 533
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Poznań

ul. Półwiejska 17/23
61-885 Poznań

biuropoz@anowak.com.pl +48 25 682 30 46 +48 690 105 827
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą

Garwolin

ul. Mazowiecka 22,
08-400 Garwolin

biurogar@anowak.com.pl +48 25 786 30 21 +48 783 401 243
Skontaktuj się z doradcą

Lublin

ul. Nałęczowska 24,
20-701 Lublin

biurolub@anowak.com.pl +48 451 170 889
Przejdź do biura
Skontaktuj się z doradcą