Full 2
Zakładanie i rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
Full 2

Weź biznes w swoje ręce, a w kwestiach prawnych zaufaj naszym specjalistom!

Zakładanie spółek

Marzysz o założeniu własnej firmy, ale nie jesteś pewien, jakie są Twoje obowiązki jako przyszłego przedsiębiorcy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w interpretacji zawiłych przepisów prawnych. Służymy wiedzą i doświadczeniem w każdej sprawie. Zajmujemy się kompleksową obsługą organów spółek, przygotowywaniem szablonów dokumentów, w tym uchwał, porozumień wspólników oraz umów o współpracy. Pomagamy przy wyborze optymalnych struktur prawnych przedsiębiorstw, spółek i grup kapitałowych. Skupiamy się na dostarczeniu konkretnych i praktycznych rozwiązań, które pozwolą Ci na realizację zamierzonych celów biznesowych.

Rejestracja nowej spółki z o. o. nawet w 1 dzień!

Rejestrację nowej spółki rozpoczynamy od złożenia niezbędnych dokumentów za pośrednictwem systemu elektronicznego. Ta forma zakładania działalności może być nawet pięć razy tańsza 
niż tradycyjna droga rejestracji spółki za pośrednictwem notariusza. Cały proces mamy szansę zrealizować nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Kiedy my zajmiemy się realizacją obowiązków prawnych i dostarczeniem dokumentów do urzędu- Ty przygotuj się do pierwszych spotkań 
z klientami!

Weź biznes w swoje ręce, a w kwestiach prawnych zaufaj naszym specjalistom!

5 rzeczy niezbędnych do rejestracji nowej spółki z o. o.

Założenie spółki z o.o. przebiega przy zastosowaniu elektronicznego wzorca umowy spółki. Do rejestracji Twojej firmy będą nam potrzebne następujące informacje oraz dokumenty:

  • nazwa spółki,
  • dane udziałowców (imiona, nazwiska, adresy),
  • PKD, czyli określenie przedmiotu działalności spółki,
  • adres siedziby spółki,
  • wysokość kapitału podstawowego.

Do rejestracji nowych podmiotów gospodarczych, w tym spółek z o.o., konieczne jest spełnienie określonych obowiązków formalnych oraz wypełnienie szeregu niezbędnych dokumentów. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach i dostosowujemy do nich swoje działania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przeprowadzamy rejestrację, biorąc pod uwagę specyfikę konkretnego podmiotu i wymagania Klienta. Przygotujemy umowę spółki oraz formularze do KRS. Działamy kompleksowo- nasi specjaliści dopełnią za Ciebie wszystkich niezbędnych formalności i przygotują zgodną z przepisami prawa dokumentację na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów i informacji. A jeśli będziesz zadowolony z naszej współpracy- zostań z nami na dłużej! Chętnie zajmiemy się kompleksową obsługą prawną Twojej firmy.

Może zainteresuje Cię również oferta doradztwa podatkowego? Sprawdź, ile z naszą pomocą zaoszczędzili inni przedsiębiorcy i dołącz do grona naszych stałych Klientów!

Formularz kontaktowy