Full 2
Pośrednictwo finansowe
Sprawdź propozycje finansowania dla Twojej firmy i rozwiń skrzydła swojego biznesu!
Full 2

Chcę poznać możliwości finansowania!

Pośrednictwo finansowe

Każdy przedsiębiorca, który zastanawia się nad pozyskaniem dodatkowych środków na rachunku firmowym ma dwa wyjścia: przegląda oferty banków i analizuje dostępne możliwości na własną rękę lub korzysta z pomocy zaufanego doradcy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że decyzje finansowe należą do tych „trudnych”. Chcemy, aby dzięki nam stawały się łatwiejsze, racjonalne, a przede wszystkim cechowały się jak największym wachlarzem korzyści dla naszych Klientów.

Szukasz doświadczonego eksperta finansowego, który pomoże Ci zrealizować biznesowe plany i marzenia? Wierzymy w Twój potencjał dołożymy wszelkich starań, by utrzymać Twoją firmę w dobrej kondycji finansowej. Przygotujemy indywidualną ofertę dodatkowych środków na bieżące finansowanie działalności oraz planowane inwestycje. Przeprowadzimy Cię przez skomplikowane procedury, zawalczymy o atrakcyjne warunki i najniższe oprocentowanie przy kredycie, leasingu czy refinansowaniu!

Warunki współpracy

Krok po kroku skompletujemy niezbędną dokumentację do wniosku i przeanalizujemy oferty różnych banków, by wspólnie wynegocjować indywidualne warunki, dopasowane do profilu Twojego przedsiębiorstwa w zakresie:

  • Kredytów firmowych oraz produktów finansowych z gwarancją BGK/ de minimis
  • Kredytów inwestycyjnych
  • Leasingu operacyjnego i finansowego;
  • Faktoringu;

i wielu innych możliwości dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu…

Analizujemy Twoje potrzeby. Przygotowujemy ofertę. Dajemy rozwiązania.

Jak wygląda model współpracy z naszą Kancelarią?

To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać nasza współpraca! Zasady ustalamy indywidualnie, w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe oraz oczekiwania obydwu stron. Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo są dla nas na pierwszym miejscu.

Do rozpoczęcia współpracy wystarczy podpisanie dwustronnej umowy o świadczenie usług na czas nieokreślony. W ramach współpracy będziesz mógł korzystać z obsługi dedykowanego doradcy finansowego, cyklicznych spotkań i konsultacji mailowych oraz telefonicznych w zależności od tego, która forma kontaktu będzie dla Ciebie najwygodniejsza.

Jako jedni z nielicznych w swojej ofercie posiadamy indywidualny, darmowy Panel Klienta, wyposażony w możliwość elektronicznej ewidencji dokumentów księgowo- kadrowych oraz opcję tzw. szybkich płatności, które w komfortowy sposób pozwolą Ci regulować bieżące zobowiązania względem ZUS i US. Dostęp do strefy Klienta naszej Kancelarii, umożliwia podgląd zaksięgowanych operacji i analizę bieżących wyników finansowych, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej zaplanować kolejne ruchy finansowe i rozwój Twojej firmy.

Dokumentację księgowo-kadrową możesz przekazać nam w najwygodniejszy dla siebie sposób: osobiście w biurze Kancelarii, mailowo, za pośrednictwem paczkomatów InPost lub z wykorzystaniem Panelu Klienta.

Cenimy sobie wygodę. Za usługę pośrednictwa finansowego w naszej Kancelarii rozliczysz się w formie miesięcznego abonamentu, niezależnie od tego, z ilu produktów skorzystasz w danym okresie!

Umów się na bezpłatne spotkanie i sprawdź swoją zdolność kredytową!

Formalności bierzemy na siebie!

Nasze biuro składa w imieniu Klienta wszystkie wymagane deklaracje i zeznania podpisując je we własnym imieniu na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. W przypadku urzędowych wezwań dotyczących np. wyjaśnień w zakresie składanych deklaracji czy postępowań sprawdzających w zakresie prowadzonej dokumentacji  występujemy standardowo w imieniu Klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

Umów się na bezpłatne spotkanie, by poznać dostępne możliwości finansowania. Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!